Siddhártha Gautama (Buddha)
Platón
neznámý autor
Zig Ziglar
neznámý autor
Siddhártha Gautama (Buddha)
Siddhártha Gautama (Buddha)
Paulo Coelho
Confucius
Confucius
Newsletter

Zaregistrujte Váš e-mail a budete vždy informování o všech novinkách na portálu Uspěšně.eu.

 

 

Úvod » Autoři » Autoři článků
Kniha volba v prodeji!

Autoři článků

Adam

, Adam

  Ahoj, jmenuji se Adam a studuji v Olomóci fyzioterapii. Mám rád hudbu, filmy a seriály, zvířata, přátele, silnější humor a samozřejmě dobrý čaj. Rád chodím po venku nebo si zajdu s přátely do čajky či hospůdky, i když teď radší kynu doma :o) Články píšu z vlastních zkušeností, i když poznání má každý nakonec jiné.

Sluneční květ

, Sluneční květ

Je to Láska, jež tento svět mění k lepšímu, je trpělivá, laskavá a ukazuje nám cestu k tvořivým silám...Nechte život rozvinout jako květinu,buďte si vždy vědomi vnitřního božství, poznejte,že vše je dobré a nikdy neopomeňte za vše děkovat...Ať kvete jako růže Vaše vnitřní Světlo a prosvěcuje každý tmavý kout ve Vás i kolem Vás. Každý může přispět k tomu, aby byl svět lepší. S Láskou všem...

Dagmar Bradávková

Bradávková, Dagmar

  Jsem člověk. Mám tělo, cítím, myslím, jsem a splývám vesmírem. Jsem na cestě Poznání a tak pokud chcete, vydejte se se mnou. A pokud vás něčím má cesta inspiruje, co víc si můžu přát? :)

Eva Jelizaveta

Jelizaveta, Eva

Jsem Eva Jelizaveta a jsem Certifikovaná terapeutka Energetické psychlogie EFT a masérka. Výcvik EFT jsem absolvovala v roce 2009 v Kolíně u Zdeny Katayamy - www.eft.cz  (seznam terapeutů eft - Pardubický kraj). Od té doby pracuji s klienty, kdy individuálně řešíme jejich potíže a své zkušenosti předávám i na jednodenních seminářích, kde učím základy této metody. Jsem tu pro Vás, kdo chcete ve...

Tomáš Kabát

Kabát, Tomáš

Reportér a redaktor zpravodajství na Rádiu Impuls. Má zkušenosti s vedením rozhovorů, tvorbou zpráv i živým vysíláním. V rámci praxe se zabýval i televizní tvorbou.

 
 
 
 
 
 
Všechna práva vyhrazena | © 2010 | Realizace DIXILO.cz