Confucius
Jan Amos Komenský
Jan Amos Komenský
Zig Ziglar
Confucius
František Drtikol
Zig Ziglar
Martin Luther King
Confucius
Albert Einstein
Newsletter

Zaregistrujte Váš e-mail a budete vždy informování o všech novinkách na portálu Uspěšně.eu.

 

 

Úvod » Články » Adam - Co ve vás ještě spí?
Kniha volba v prodeji!
Co ve vás ještě spí?

Co ve vás ještě spí?

Adam

Pokud máte myšlenky na možnou válku, jadernou katastrofu, pokud vás je možné, že muslimové nechtěně špiní naše energie, romové jsou přítěží apod., musím vás zklamat, nejste probuzení, podstatná část z vás ještě spí, podvědomě se bojíte.
Zamyslete se, zda někdy neposloucháte přednášky, ve kterých přednášející tvrdí něco, co už zdálky je zvláštní:

„Existují dvě pravdy, pravda obecná a pravda osobní, což je lež.“

„Právníci, poslanci, úředníci jsou zlo. Neustále vás okrádají, lžou vám.“

„Meditujte, čistěte se, pracujte na sobě. Protože takto se čistí vše okolo a pak může přijít lepší systém. Zapomeňte na konec roku 2012, nic významného ani hrozného se nestane, to jsou řeči. Nicméně je možné, že roku 2013 nastane jaderná katastrofa.“

Pro naši mysl, vypadají tyto věty lákavě. Vždyť je říkají lidé, kteří dělají vlastní semináře, mluví tak dlouho, mluví tak, jak čtu v knihách, slyším na duchovních seminářích atd. To je sice pravda, ale tato tvrzení chce slyšet jen vaše ego, vaše mysl, která chce pořád ještě něco řešit, něčím se zaobírat.

Nicméně vaše duše, „to vyšší ve vás“ ví, že to jsou blbosti, že tím nemá cenu se zaobírat. Chce se zaobírat tím, co vám skutečně pomůže, pomůže ostatním.  Je to proto, že duše je přirozeně v systému Milosti, ale my jsme do teď byli v systému strachu. Milost je pro nás nový systém, ještě v něm nejsme zaběhnutí, a tak se často ještě necháme zlákat strachem.

Ale když si uvědomíme, co v nás způsobuje to, že takto přemýšlíme, čeho se bojíme, osvobodíme se. Proč bychom se báli, že muslimové zamoří Evropu, že Země bude zničena.

To víte, že jo, já se budu zaobírat koncem světa, když se mi na plotně pálí ryba.

Milost vs strach

Uvědomme si, že my se zajímáme o esoteriku, rozvoj, duchovní pravdy atd. Vůči mnoha lidem jsme probuzení (vědomější než oni) a můžeme jednoduše pomoci. Slovem, útěchou. To jak působí energie, které nyní přicházejí, působí i přes nás, abychom předávali dále. To je systém Milosti, systém Jednoty s ostatními. Pokud budeme v pochybách, nedůvěřovat sami sobě, můžeme se rovnou stáhnout, protože jenom tímto ublížíme mnohem více, než pomůžeme.

Nestarejte se o to, že je válka někde v Mugandě, když s tím stejně nic neuděláte. Starejte se o sebe. Tím pomůžete mnohem více lidem.

Nepotřebujeme za každým činem, každým rozhodnutím démony a ďábla.

Nepotřebujeme války, nepotřebujeme vzbuzovat nevraživost vůči muslimům a romům. My jsme. A to stačí.

Jakmile to přijmeme, jakmile se staneme, vše nám pomůže, abychom stejnou lásku vedli i tam, kde si spící myslí, že není

Pokud přemýšlíte o válce, o znečištění vaší energie, máte myšlenky nad tím, co bude, co se stane, zda to vyjde. Pak vás musím zklamat, to není probuzení, ale spánek. Iluze probuzení. Probuzený člověk je, když dokáže cítit lásku, konat lásku a MYSLET s láskou. Teprve potom pozná a může se nějak stavět k „hrozbám“, protože teprve tehdy je správně pochopí, teprve teď ví, jak správně na to.

To je systém Milosti, poznání, že protiklady se nevylučují.

Rozhodnutí

Jen se rozhodněte a nenechte se strachem zviklat. Jakmile se nějaký objeví, jakmile se zaměříte na něco, co nepřináší vývoj a lásku, ptejte se, proč a čeho se bojím. Když pochopíme čeho a proč se bojíme, strach ustoupí. Jakmile si uvědomíme, že jsme se na Zem narodili jako duše, abychom si něco prožili, strach ustoupí celkově.

Krůček po krůčku se vyvíjíme, poznáváme, žijeme. Můžeme dělat chyby, můžeme se zaleknout strachu a občas se vracet k systému strachu a utrpení, ale důležité je si to uvědomit, nevyčítat si to a procítit lásku.

Můžeme se zeptat, co by v této situaci asi udělal Bůh? A hlavně nezapomeňte, že nikdy nepoznáte, kdo je osvícený Mistr. Tak se k ostatním chovejte tak, jako by to mohl být kdokoli.

Věřte si, mějte se rádi, važte si toho, co máte. Mluvte s láskou, přemýšlejte, zda věty okolo vás vyvolávají lásku či strach. A pokud myslíte, že vyvolávají strach oprávněně, pak vězte, že můžete zakročit, pomoci, ale strach k tomu nepotřebujete. Jestliže bude meditovat na světový mír, aby nedošlo k utrpení mnoha lidí, aby lidé neumírali, posilujete myšlenku utrpení mnoha lidí a smrti.

Meditujte raději s láskou, aby všichni lidé byli šťastni, měli to, co přesně potřebují. Aby zažívali lásku a uznání. Protože teprve tehdy posilujete mír.

To je rozdíl mezi strachem a milostí.

Takže věřte si, mějte se rádi, važte si toho, co máte. Mluvte s láskou, přemýšlejte a konejte s láskou, protože takto přinášíte nebe na Zemi, už teď. A to je to, co se má stát. Akorát že se to děje právě teď.

Takže se rozhodněte, chcete být nešťastní, žít ve strachu a utrpení, nebo chcete být každým okamžikem šťastní? Je to jen na vás, protože štěstí je stavem mysli a mysli se přizpůsobuje život.

Rozhodněte se teď.

Souvisejici články

Transformace

Transformace - Adam

O co jde a o co ne?

Bůh ve vašem nitru

Bůh ve vašem nitru - Jakub Trpiš

Jeden starý indický příběh vypráví o bohu Brahmovi, který byl úplně sám. Na světě neexistovalo vůbec nic a Brahma se strašně nudil. Rozhodl se, že bude hrát nějakou hru, ale neměl s kým hrát. Proto stvořil krásnou bohyni Máju, aby se měl s kým bavit.

Jak jsem poznal, že jsem dokonalý

Jak jsem poznal, že jsem dokonalý - Jakub Trpiš

Ve 22 letech jsem se dostal na křesťanský tábor v USA. Strávil jsem tam nádherné 4 měsíce jako výpomoc v kuchyni. Všichni zaměstnanci se snažili dělat své maximum, udělat vše tak nejlépe, jak mohli tak, aby měli děti z tábora co nejkrásnější zážitek.

Souvisejici knihy

Klíč

Klíč - Joe Vitale

Po celém světě se tato kniha prodává pod heslem "Jestliže jsi četl The Secret a chceš jít dál, odpovědí ti bude The Key". Bestseller Klíč, se kterým dostane váš život nový rozměr - zbohatnete, budete mít dobrou práci, pevné zdraví a spokojený život, stejně jako autor knihy dr. Joe Vitale. Už znáte Tajemství (The Secret)? Už znáte Zákon přitažlivosti (Law of Attraction)? Další krok je: KLÍČ (The Key).

Hovory s Bohem I

Hovory s Bohem I - Neale Donald Walsch

Kniha, která se stala bestsellerem, ve kterém autor formou dialogu s Bohem hledá odpovědi na základní otázky víry, života a smrti. Byl podle ní natočen i úspěšný celovečerní film. První část mimořádné trilogie Hovory s Bohem zaznamenává úvodní „dialog“ N. D. Walsche s Bohem. Tato kniha pojednává o osobních otázkách týkajících se například vztahů, hojnosti, dobra a zla, na které Bůh dává jasné a...

Veronika se rozhodla zemřít

Veronika se rozhodla zemřít - Paulo Coelho

Mladá Slovinka Veronika se z omrzelosti nad stále stejným životem i z pocitu vlastní zbytečnosti rozhodne spáchat sebevraždu. Ve svém dosavadním životě se vždy snažila dělat to, co od ní očekávali druzí, neměla odvahu naplnit svou vnitřní touhu a riskovat neúspěch. Teprve když se v sanatoriu pro duševně choré dozví po nezdařené sebevraždě, že má poškozené srdce a že pomalu umírá, probudí se v ní...


Sdílejte na internetu!

 • Linkuj.cz!
 • Jaggni to!
 • MediaBlog.cz
 • TOPodkazy.cz
 • Bookmarky.cz
 • MojeLinky.sk
 • vybrali.sme.sk
 • Pozrisi.sk
 • Park.sk
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • LinkedIn
 • Google Bookmarks

Hodnocení
návštěvníků:
100%

Ohodnottě prosím tento článek!


Kategorie: Duchovno      Motivace      Konstruktivní myšlení      Praktické schopnosti


Zobrazeno: 2213x    Publikováno: 18.12.2012

Komentáře k článku

Jméno: *
E-mail: *
Web:
Zpráva: *

Zadejte číslo: *

 
 
 
 
 
 
 
Všechna práva vyhrazena | © 2010 | Realizace DIXILO.cz