Leonardo da Vinci
neznámý autor
Confucius
Neale Donald Walsch
František Drtikol
neznámý autor
Jan Werich
Joseph Campbell
Martin Luther King
Ralph Waldo Emerson
Newsletter

Zaregistrujte Váš e-mail a budete vždy informování o všech novinkách na portálu Uspěšně.eu.

 

 

Úvod » Články » Adam - Co ve vás ještě spí?
Kniha volba v prodeji!
Co ve vás ještě spí?

Co ve vás ještě spí?

Adam

Pokud máte myšlenky na možnou válku, jadernou katastrofu, pokud vás je možné, že muslimové nechtěně špiní naše energie, romové jsou přítěží apod., musím vás zklamat, nejste probuzení, podstatná část z vás ještě spí, podvědomě se bojíte.
Zamyslete se, zda někdy neposloucháte přednášky, ve kterých přednášející tvrdí něco, co už zdálky je zvláštní:

„Existují dvě pravdy, pravda obecná a pravda osobní, což je lež.“

„Právníci, poslanci, úředníci jsou zlo. Neustále vás okrádají, lžou vám.“

„Meditujte, čistěte se, pracujte na sobě. Protože takto se čistí vše okolo a pak může přijít lepší systém. Zapomeňte na konec roku 2012, nic významného ani hrozného se nestane, to jsou řeči. Nicméně je možné, že roku 2013 nastane jaderná katastrofa.“

Pro naši mysl, vypadají tyto věty lákavě. Vždyť je říkají lidé, kteří dělají vlastní semináře, mluví tak dlouho, mluví tak, jak čtu v knihách, slyším na duchovních seminářích atd. To je sice pravda, ale tato tvrzení chce slyšet jen vaše ego, vaše mysl, která chce pořád ještě něco řešit, něčím se zaobírat.

Nicméně vaše duše, „to vyšší ve vás“ ví, že to jsou blbosti, že tím nemá cenu se zaobírat. Chce se zaobírat tím, co vám skutečně pomůže, pomůže ostatním.  Je to proto, že duše je přirozeně v systému Milosti, ale my jsme do teď byli v systému strachu. Milost je pro nás nový systém, ještě v něm nejsme zaběhnutí, a tak se často ještě necháme zlákat strachem.

Ale když si uvědomíme, co v nás způsobuje to, že takto přemýšlíme, čeho se bojíme, osvobodíme se. Proč bychom se báli, že muslimové zamoří Evropu, že Země bude zničena.

To víte, že jo, já se budu zaobírat koncem světa, když se mi na plotně pálí ryba.

Milost vs strach

Uvědomme si, že my se zajímáme o esoteriku, rozvoj, duchovní pravdy atd. Vůči mnoha lidem jsme probuzení (vědomější než oni) a můžeme jednoduše pomoci. Slovem, útěchou. To jak působí energie, které nyní přicházejí, působí i přes nás, abychom předávali dále. To je systém Milosti, systém Jednoty s ostatními. Pokud budeme v pochybách, nedůvěřovat sami sobě, můžeme se rovnou stáhnout, protože jenom tímto ublížíme mnohem více, než pomůžeme.

Nestarejte se o to, že je válka někde v Mugandě, když s tím stejně nic neuděláte. Starejte se o sebe. Tím pomůžete mnohem více lidem.

Nepotřebujeme za každým činem, každým rozhodnutím démony a ďábla.

Nepotřebujeme války, nepotřebujeme vzbuzovat nevraživost vůči muslimům a romům. My jsme. A to stačí.

Jakmile to přijmeme, jakmile se staneme, vše nám pomůže, abychom stejnou lásku vedli i tam, kde si spící myslí, že není

Pokud přemýšlíte o válce, o znečištění vaší energie, máte myšlenky nad tím, co bude, co se stane, zda to vyjde. Pak vás musím zklamat, to není probuzení, ale spánek. Iluze probuzení. Probuzený člověk je, když dokáže cítit lásku, konat lásku a MYSLET s láskou. Teprve potom pozná a může se nějak stavět k „hrozbám“, protože teprve tehdy je správně pochopí, teprve teď ví, jak správně na to.

To je systém Milosti, poznání, že protiklady se nevylučují.

Rozhodnutí

Jen se rozhodněte a nenechte se strachem zviklat. Jakmile se nějaký objeví, jakmile se zaměříte na něco, co nepřináší vývoj a lásku, ptejte se, proč a čeho se bojím. Když pochopíme čeho a proč se bojíme, strach ustoupí. Jakmile si uvědomíme, že jsme se na Zem narodili jako duše, abychom si něco prožili, strach ustoupí celkově.

Krůček po krůčku se vyvíjíme, poznáváme, žijeme. Můžeme dělat chyby, můžeme se zaleknout strachu a občas se vracet k systému strachu a utrpení, ale důležité je si to uvědomit, nevyčítat si to a procítit lásku.

Můžeme se zeptat, co by v této situaci asi udělal Bůh? A hlavně nezapomeňte, že nikdy nepoznáte, kdo je osvícený Mistr. Tak se k ostatním chovejte tak, jako by to mohl být kdokoli.

Věřte si, mějte se rádi, važte si toho, co máte. Mluvte s láskou, přemýšlejte, zda věty okolo vás vyvolávají lásku či strach. A pokud myslíte, že vyvolávají strach oprávněně, pak vězte, že můžete zakročit, pomoci, ale strach k tomu nepotřebujete. Jestliže bude meditovat na světový mír, aby nedošlo k utrpení mnoha lidí, aby lidé neumírali, posilujete myšlenku utrpení mnoha lidí a smrti.

Meditujte raději s láskou, aby všichni lidé byli šťastni, měli to, co přesně potřebují. Aby zažívali lásku a uznání. Protože teprve tehdy posilujete mír.

To je rozdíl mezi strachem a milostí.

Takže věřte si, mějte se rádi, važte si toho, co máte. Mluvte s láskou, přemýšlejte a konejte s láskou, protože takto přinášíte nebe na Zemi, už teď. A to je to, co se má stát. Akorát že se to děje právě teď.

Takže se rozhodněte, chcete být nešťastní, žít ve strachu a utrpení, nebo chcete být každým okamžikem šťastní? Je to jen na vás, protože štěstí je stavem mysli a mysli se přizpůsobuje život.

Rozhodněte se teď.

Souvisejici články

Jak to vidím já: Bod zlomu

Jak to vidím já: Bod zlomu - Dagmar Bradávková

Bod zlomu. Vnímám ho. Cítím ho. Jakoby stačilo už jen málo....

Osm typů inteligence, do kterých se zařadíte vy?

Osm typů inteligence, do kterých se zařadíte vy? - převzato

V přírodě či vesmíru má vše svoji úlohu, potenciál a jedinečné vlastnosti. Stejné je to i s námi. Lidská bytost je obdařena několika druhy inteligence. Některý druh inteligence můžeme mít na daleko vyšší úrovni než naši vrstevníci. Jaká inteligence nejlépe vystihuje Vaši osobnost?

Nesoudím, tedy jsem

Nesoudím, tedy jsem - Jakub Trpiš

Uběhlo už 5 století, co světlo světa spatřil výrok francouzského vědce a filozofa Descarta „Myslím, tedy jsem“, tedy Cogito, ergo sum. Přesto, že mi ještě teče „mlíko po bradě“, dovolte mi tento výrok doplnit.

Souvisejici knihy

Kam se poděl můj Sýr?

Kam se poděl můj Sýr? - Spencer Johnson

Kam se poděl můj Sýr? je podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v „Bludišti“, kde hledají „Sýr“. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost.

Hovory s Bohem I

Hovory s Bohem I - Neale Donald Walsch

Kniha, která se stala bestsellerem, ve kterém autor formou dialogu s Bohem hledá odpovědi na základní otázky víry, života a smrti. Byl podle ní natočen i úspěšný celovečerní film. První část mimořádné trilogie Hovory s Bohem zaznamenává úvodní „dialog“ N. D. Walsche s Bohem. Tato kniha pojednává o osobních otázkách týkajících se například vztahů, hojnosti, dobra a zla, na které Bůh dává jasné a...

Nejneobyčejnější tajemství (mluvená nahrávka)

Nejneobyčejnější tajemství (mluvená nahrávka) - Earl Nightingale

Jediná mluvená nahrávka, která kdy vůbec získala ohodnocení Zlatá deska. Původní nahrávka z roku 1956 s českým překladem Romana Hassmana. Earl Nightingale vysvětluje všeobecnou pravdu, že jsme to, na co myslíme. Pokud kupujete jednu audio nahrávku za rok, tak se ujistěte, že to bude tato. To nejlepší, co z oblasti motivace a osobního růstu vůbec kdy seženete.


Sdílejte na internetu!

 • Linkuj.cz!
 • Jaggni to!
 • MediaBlog.cz
 • TOPodkazy.cz
 • Bookmarky.cz
 • MojeLinky.sk
 • vybrali.sme.sk
 • Pozrisi.sk
 • Park.sk
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • LinkedIn
 • Google Bookmarks

Hodnocení
návštěvníků:
100%

Ohodnottě prosím tento článek!


Kategorie: Duchovno      Motivace      Konstruktivní myšlení      Praktické schopnosti


Zobrazeno: 2676x    Publikováno: 18.12.2012

Komentáře k článku

Jméno: *
E-mail: *
Web:
Zpráva: *

Zadejte číslo: *

 
 
 
 
 
 
 
Všechna práva vyhrazena | © 2010 | Realizace DIXILO.cz