Zig Ziglar
Marcus Aurelius
Božena Němcová
Henry Ford
neznámý autor
Mahátma Gándhí
Joseph Campbell
Jan Amos Komenský
neznámý autor
František Drtikol
Newsletter

Zaregistrujte Váš e-mail a budete vždy informování o všech novinkách na portálu Uspěšně.eu.

 

 

Úvod » Články » Motivace
Kniha volba v prodeji!

Články Motivace

Boj za dobrou věc

Boj za dobrou věc

Publikováno: 16.06.2010 (Jakub Trpiš)

Paulo Coelho je jeden z nejúspěšnějších spisovatelů světa a pravděpodobně znáte jeho knihu Alchymista. Níže je uveden překlad článku uveřejněného na jeho oficiálních stránkách.

Byť voľný – tu štartuje život

Byť voľný – tu štartuje život

Publikováno: 27.07.2011 (Dominik Smrek)

Byť voľný a otvorený všetkému, čo život prinesie. Veľa krát som si ani neuvedomoval silu každej a jednej situácie, do ktorej som sa dostal. Každá táto situácia, mala jednu jedinú úlohu. Posunúť ma o krok...

Cesta za snem

Cesta za snem

Publikováno: 25.06.2010 (Jakub Trpiš)

Máte své sny? Plníte si je? V článku je uveden příběh člověka, který si přes všechny překážky JDE ZA SVÝM. Je to silný příběh a nedávno o něm byl natočen celovečerní film, který se těší velké...

Co dělí vítěze od poražených?

Co dělí vítěze od poražených?

Publikováno: 14.10.2014 (převzato )

Lidé žijí v naprosto mnoha omylech, které jen parazitují jejich mysl a zabraňují tomu žít lepší život. Mezi takové omyly patří: "Dnes jsou nejdůležitější peníze, musíš mít kontakty, jinak nic nezmůžeš,...

Co ve vás ještě spí?

Co ve vás ještě spí?

Publikováno: 18.12.2012 (Adam )

Pokud máte myšlenky na možnou válku, jadernou katastrofu, pokud vás je možné, že muslimové nechtěně špiní naše energie, romové jsou přítěží apod., musím vás zklamat, nejste probuzení, podstatná část z...

Emoce

Emoce

Publikováno: 26.02.2013 (Jakub Trpiš)

Určitě jste už slyšeli přirovnání řízení auta k držení zbraně. Ale auto neřídí každý z nás a rozhodně dne většinu dne. Existuje ovšem něco jiného, co používáme každý den a má to obrovskou moc.

Existuje objektivní pravda?

Existuje objektivní pravda?

Publikováno: 02.02.2013 (Jakub Trpiš)

Každý má nárok na to, aby žil ve své pravdě. Proto existuje tolik pravd, kolik lidí. Problém je v tom, že když nad tím uvažujeme podobným způsobem, zamotáme se, protože dáváme dvě věci dohromady:

Filmy, které se vyplatí vidět

Filmy, které se vyplatí vidět

Publikováno: 10.04.2010 (Jakub Trpiš)

Filmy, které jsou spjaty s tématem osobního růstu. Jsou zde uvedeny, jak dokumetny, tak celovečerní filmy. Některé z nich jsou klasické filmy a jiné zase přímo zaměřené na osobní růst. Můžete si vybrat.

Chcete konečně uspět?

Chcete konečně uspět?

Publikováno: 14.11.2014 (Jakub Trpiš)

Přestalo vás bavit neustále potácení mezi jednou životní fackou za druhou? Už jste někdy ochutnali, jaké to je něčeho dosáhnout, ale momentálně se vám to nedaří zopakovat? Co jste tenkrát udělali jinak?

Chvála tělu

Chvála tělu

Publikováno: 23.10.2012 (Jakub Trpiš)

Běžně chválíme kuchaře v restauraci, naše děti za pořádek v pokoji nebo obchodníka za bezvadné a rychlé doručení zboží, ale kdy jste naposledy pochválili své tělo?

Celkem 56 článků

 
 
 
 
 
 
Všechna práva vyhrazena | © 2010 | Realizace DIXILO.cz