Ralph Waldo Emerson
neznámý autor
Tomáš Garrigue Masaryk
Zig Ziglar
František Drtikol
Jan Amos Komenský
neznámý autor
neznámý autor
Mahátma Gándhí
Jan Amos Komenský

 

 

Úvod » O projektu » Úvod
Kniha volba v prodeji!

Úvod

Tento projekt je zaměřen na všechny, kteří chtějí, aby to, na čem pracují, co studují nebo kam se rozvíjejí, dopadlo úspěšně (ať už je to cokoliv).

1. Informace

Informace jsou to nejcennější v dnešní společnosti. Chceme zdůraznit, že uváděné informace  jsou seriózní a osobně ověřené. Více se dozvíte v části Naše zásady.

2. Vzdělání

Většina lidí chápe, že žijeme v době, kdy se musíme neustále vzdělávat. I po škole, během zaměstnání, dokonce i v době důchodu je třeba nestále rozšiřovat své znalosti a vědomosti. Často se vzdělání omezuje jen na běžné obory jako je technické nebo humanitní předměty. Učíme se, jak řídit a zvládat svět kolem sebe, ale především se musíme naučit, jak zacházet sami se sebou. A od toho tu jsou tyto stránky.

3. Cíl

Cílem tohoto projektu je spojit léty prověřené informace o osobním růstu s nejnovějšími vědeckými poznatky v této oblasti.

4. Zaměření

Web je určen pro vás, v případě, že hledáte informace řešící organizaci času, vztahy mezi lidmi, plánování, sebelásku, smysl života, finance, zdraví, obchodní praktiky, anebo cokoliv jiného týkajícího se osobního/duchovního/profesního růstu.

Systém, jakým jsou knihy a články rozděleny, je stručně popsán zde. Na stránkách jsou k dispozici cenné informace, jak řešit problémy co nejefektivněji s ohledem na dlouhodobý prospěch. Dané materiály jsou posbírány od těch nejúspěšnějších lidí, které známe.  Na webu najdete hlavně informace zaměřené na osobní růst, jelikož jsme si vědomi, že pokud chcete pomoci druhým, nejdříve musíte pomoci sami sobě.

5. Volba

Máte na vybranou. Buď to na všechno přijdete v průběhu života sami (což je samozřejmě možné) anebo využijete zkušeností a rad lidí, kteří se vydali touto cestou před vámi a absolvovali ji úspěšně. Od koho si raději necháte poradit? Od dětského psychologa, který v životě neměl děti nebo od úspěšného rodiče? Od učitele ekonomie nebo člověka, který vybudoval finanční impérium? Na portálu jsou samozřejmě články i od uznávaných odborníků tak, aby si každý mohl vybrat.

Tento projekt je jedinečný. Je jedinečný v tom, že shromažduje informace ze všech možných zdrojů. Nejedná se tedy pouze o jednu filozofii – můžete si vybrat tu, která vám vyhovuje.

6. Osobní zkušenost

Od té doby co členové našeho týmu využívají informace uváděné na tomto portálu, tak všichni žijeme spokojenější život a také do čeho se pustíme, tak úspěšně. Nedokázali bychom vám doporučit nic, s čím sami nejsme spokojeni. 

7. Příležitost

Kombinací hospodářské krize a současné vysoké úrovně globalizace se nám naskytuje ideální příležitost, jaká tu ještě nebyla. Příležitost volně sbírat a sdílet veškeré informace o osobním růstu. Nejdůležitější názor je váš vlastní a proto záleží pouze na vás, které z nich začnete využívat ve svém vlastním životě.

Nezbývá nám než vám popřát, abyste zde "přišli na své" a našli své oblíbené téma, knihu, autora či článek, a že tak díky našemu portálu budou vaše osobní projekty úspěšné.

Tým ÚSPĚŠNĚ.EU

 
 
 
 
 
 
Všechna práva vyhrazena | © 2010 | Realizace DIXILO.cz